KGW z Brzózy Królewskiej w Brukseli

Bruksela to miasto znane przez każdego mieszkańca Europy jako siedziba instytucji unijnych.Jest to również miasto pełne niesamowitych miejsc, pięknej architektury oraz bardzo różnorodnej kultury i ludności. W dniach od 5-9 kwietnia 2019 r. delegacja z Powiatu i Gminy Leżajsk miała możliwość zobaczenia tych wszystkich atrakcji dzięki zaproszeniu od Pana Stanisława Ożoga Posła do Parlamentu Europejskiego.

W delegacji tej znalazł się Dyrektor Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej oraz przedstawicielki brzózańskiego KGW. Bardzo ciekawym punktem była wizyta w Europarlamencie oraz spotkanie z samym Europosłem. Oprócz wycieczki po Brukseli w programie było również zwiedzanie Antwerpii. Dziękujemy Posłowi do Parlamentu Europejskiego Panu Stanisławowi Ożogowi za zaproszenie i wielką gościnność.Za gościnność podczas podróży dziękujemy również Posłowi na Sejm RP Panu Mieczysławowi Miazga.