Kolejna premiera sztuki Teatru Plenerowego „Imaginacja” z Biedaczowa

30.08.2020 na placu przy OK w Biedaczowie, który na ten czas zmienia się na wspaniały plac teatralny, zaprezentowaliśmy kolejne widowisko teatru plenerowego „Imaginacja”. Tym razem wystawiona została bajka „Przygoda Majstra Lepigliny”. Impreza była pod patronatem Parafii w Gwizdowie, która w tym dniu obchodziła swój odpust.

Do tradycji już należy, że obchody odpustu w Gwizdowskiej Parafii mają nie tylko wymiar religijny lecz także świecki. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło więc Proboszcza parafii ks Kazimierza Rojka, oraz swoją obecnością zaszczycili nas także ks Proboszcz Senior Szymon Nosal, dyr GOK – Marek Krauz, radny Łukasz Fleszar. OSP w Biedaczowie zapewniło ład i porządek podczas imprezy, a firma „Więc-Art” bezpłatnie wykonała obsługę światła i dźwięku podczas spektaklu udostępniając własny sprzęt. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc.  PS. Prezentujemy zdjęcia zrobione tuż przed spektaklem oraz podczas jego trwania.