Kolejny dzień Wakacji z Kulturą w Dębnie

Kolejny dzień z wakacji w naszym Dębniańskim Ośrodku Kultury to czas wielkich zmagań sprawnościowych i umysłowych. Pod fachową opieką Gosi i Madzi z „CSP Team” pokonywaliśmy trudy pracy w grupach. Kolejne zadania wywoływały ekscytacje i wielkie zainteresowanie naszych małych odkrywców. Próbowaliśmy w swoich zespołach dopasować takie same obrazki czy ustawić wysoką wieże. Trzeba było nie lada trudu i współpracy żeby ukończyć te zadania. Na sam koniec zajęć, w kilku grupach, wyszliśmy w plener by rozwiązywać zaszyfrowane hasła i szukać skarbu. Po wielu przebytych drogach i dróżkach Dębna udało się odnaleźć skarb, który ukryty był tam skąd wyszliśmy czyli w naszym Ośrodku Kultury. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i rywalizacje.