Kolejny tydzień wakacji w Wierzawicach

Podczas wakacji z kulturą prowadzonych w Bibliotece i w Ośrodku Kultury w Wierzawicach odbywają się różnorodne zajęcia dla dzieci. Tym razem dzieci wykonywały piękne wiejskie zagrody. Zajęciom plastycznym towarzyszyły zajęcia sportowe na świeżym powietrzu: gra w dwa ognie, bieg z przeszkodami i inne.

Podczas wakacji, deszczu czy upałów, zajęcia wakacyjne w Ośrodku Kultury i w Bibliotece w Wierzawicach zapewniają aktywne, pełne zabawy, ruchu i kreatywności zajęcia, które zabawią i rozśmieszą. Na zajęciach tworzyliśmy niezwykłe lampiony. Największa frajda była oczywiście w momencie zapalenia świeczek. Ośrodek Kultury i Biblioteka w Wierzawicach podczas wakacji zachęcają dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabawa na dworze nie tylko korzystnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, ale może okazać się też niezapomnianą przygodą. Sposobów na ciekawe spędzenie letniego czasu jest mnóstwo. Dzieci chętnie grają w dwa ognie, biorą udział w biegach z przeszkodami, ze skakanką, zabawach z piłką i wiele innych.