Koncert Dobroczynny w Brzózie Królewskiej

5 lipca 2020 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbył się Koncert Dobroczynny „Serce za serce”. Wspólny koncert wdzięczności dedykowany był wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom, którzy okazali pomoc potrzebującym z terenu Gminy Leżajsk. Na scenie ze spektaklem „Tańczyć do utraty tchu” wystąpił Teatr Muzyczny Broadway z Giedlarowej.

Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej przed koncertem został zorganizowany kiermasz jadła staropolskiego, na którym Panie za symboliczną opłatę sprzedawały pierogi – całkowity dochód został przeznaczony na leczenie Michała Matyi z Brzózy Królewskiej. Dziękujemy Gospodyniom za ten piękny gest.

Przed występem odbyło się symboliczne otwarcie nowo okotarowanej sceny. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za otwarte serce, dziękujemy artystom za wspaniałe doznania artystyczne oraz gościom i publiczności za przybycie.