Koncert kolęd w Piskorowicach

W święto Trzech Króli w Kościele parafialnym w Piskorowicach odbył się koncert „ Kolędo leć, światu pokój nieś”. W klimatycznej scenerii kolędy, pastorałki wykonali: schola wychowanków ks. proboszcza Mariusza Kilara działająca przy kościele parafialnym, dzieci ze Szkoły Podstawowej klas 0 – III pod okiem Pani Sylwii Tara, soliści: Magdalena Okruch, Klaudia Ordecha, Karolina Kowalczyk, ks. proboszcz oraz zespół „Talia” z akompaniamentem akordeonowym pana Kazimierza Ćwikły.

Na koniec wszyscy wspólnie z publicznością zaśpiewali znane polskie kolędy „Mędrcy Świata”, „Tryumfy Króla niebieskiego”. Kolędowy wieczór był okazją do przypomnienia sobie świątecznej atmosfery. Na zakończenie ks. proboszcz złożył podziękowania wszystkim wykonawcom oraz tym, którzy mieli swój wkład w przygotowanie koncertu. Organizatorami byli Ośrodek Kultury, Zespół „Talia”oraz Parafia w Piskorowicach.