Koncert patriotyczny w Brzózie Królewskiej

Patriotyczne śpiewanie zrodziło się z potrzeby serca. Jest w nim coś szczególnego, prawdziwego i bliskiego- to poczucie więzi i przywiązania do ojczyzny, za której wolność tak wielu ofiarowało życie. Aby uczcić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości 7 listopada 2018 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbył się Koncert Patriotyczny pt. „Jeszcze Polska nie zginęła”.

Artyści śpiewając ożywili pamięć o bohaterach, którzy oddali życie za wolność naszego kraju. W koncercie udział wzięła Strażacka Orkiestra Dęta pod batutą pana Stanisława Stępnia, dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej pod opieką pani Anny Paluch, zespół Zagrodzianie przygotowany przez panią Jolantę Ciryt oraz dzieci uczęszczające na zajęcia w Ośrodku Kultury przygotowane przez panią Zofię Woś i panią Albinę Grabarz. Zaśpiewała również pani Iwona Lis oraz zespół Brzozoki. Ogromną niespodzianką był występ Ks. Proboszcza Edwarda Kołodzieja, który również włączył się w patriotyczne śpiewanie. Dziękujemy za udział wszystkim artystom, ich opiekunom, gościom i słuchaczom koncertu, którzy licznie przybyli do naszego Ośrodka Kultury.