Koncert pieśni Maryjnych w Dębnie

14 maja w Kościele  parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Dębnie odbył się koncert Maryjny pt.” Do Ciebie Matko nasza”. Miesiąc maj jest w szczególny sposób poświęcony Maryi -„Matce Boga i naszej Matce”. I
właśnie dlatego Ośrodek Kultury w Dębnie wraz z zespołem Dębnianie, który zaśpiewał pieśni” Matka Boska z Lourdes” i” Komu Matko dzisiaj wierzyć, zespołem Cantilenae, który wykonał „Kim jest Ta” oraz „Ty co nie zwątpiłaś nigdy”, państwem Wojtynów w składzie mama Emilia na dzwonkach chromatycznych tata Mariusz na gitarze, Antek na akordeonie zaś brat Karol na tzw. kiju deszczowym  wykonali utwór Czarna Madonno, Tosią Kaszowską, która zaśpiewała „Matka która pod krzyżem stała”, Amelią Kojder, która wykonała „Wśród tylu dróg” oraz  Magdaleną Kosior, która zaśpiewała „Idąc z Maryją nie pomylisz drogi” i Studiem piosenki działającym przy OK w Dębnie, które zaśpiewało „Maryja Jedyna Królowa” (grupę przygotował pan Adrian Stodolak) uczciliśmy naszą Maryję pięknymi pieśniami  płynącymi prosto z naszych serc. W imieniu organizatorów pragnę jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim, którzy przybyli  aby wspólnie sławić naszą Maryję. Dziękuję zespołom, solistkom, instrumentalistom, za zaangażowanie i swój  wkład w organizację naszego koncertu. Słowa podziękowania kieruję również do pana Stanisława Osipa i Adriana Stodolaka za pomoc i obsługę nagłośnienia podczas koncertu, a współorganizatorom dziękuję za miła współpracę.