Koncert pt. Witajcie w Naszej Bajce

3 czerwca w Ośrodku Kultury w Dębnie z okazji Dnia Dziecka odbył się koncert pt. Witajcie w Naszej Bajce. Na scenie zaprezentowały się dzieci które uczęszczają na zajęcia Studia Piosenki Kamerton w Ośrodku Kultury w Dębnie ,Ośrodku Kultury w Giedlarowej oraz Ośrodku Kultury w Hucisku. Całą grupę do wspólnych występów przygotowała pani Katarzyna Kasperek z Ośrodka Kultury w Giedlarowej. Piękne utwory z bajek wyśpiewane przez dzieci  przeniosły nas w krainę baśni i przygód za co gromkimi brawami  doceniła ich  publiczność z Zespołu Szkół w Dębnie. Bardzo dziękuję pani Kasi Kasperek za zaangażowanie i miłą współpracę, panu Stanisławowi Osip za czuwanie nad nagłośnieniem. Dziękuję nauczycielom z Zespołu Szkół w Dębnie oraz dzieciom za swoją obecność życząc wszystkim dzieciakom spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co najlepsze!