Koncert Zespołów Tanecznych w Brzózie Królewskiej

Taniec to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy jest on klasyczny, czy nowoczesny zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor.

Taniec wymaga energii i dużo poświęcenia. Uprawiany systematycznie i z powołania staje sie pasją, która przynosi również wymierne korzyści w postaci dobrego samopoczucia i świetnej kondycji. W Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej jest wielu miłośników tańca, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na scenie miejscowego Ośrodka Kultury. Choreografem i opiekunem młodych artystów jest pani Jolanta Ciryt. W dniu 4 lutego 2018 r. licznie zgromadzona publiczność obejrzała zarówno tańce nowoczesne jak i ludowe. Obok lokalnych zespołów ( Zagrodzianie – grupa starsza i młodsza, Mażoretki, Pakadance, Zigdance, Klasa z Klasą), gościnnie wystąpił Maraton Boogie z Giedlarowej. Swoją obecnością na Noworocznym Koncercie Zespołów Tanecznych w Brzózie Królewskiej zaszczycił nas Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Radni pan Stanisław Zygmunt i pan Dominik Rup, Dyrektor GOK pan Marek Krauz oraz Prezes Sekcji Kolarskiej LKS Azalia pan Stanisław Zygmunt. Nie zabrakło Dyrektora brzózańskiego Zespołu Szkół pana Mariana Grabarza- głównego organizatora imprezy i wielkiego miłośnika zespołów tanecznych. Występy zakończyły się wręczeniem wszystkim uczestnikom pamiątkowych kubków i słodyczy oraz dyskoteką.