Konkurs plastyczny „100 lat Niepodległej” w Rzuchowie

Dostrzegając potrzebę szczególnego uhonorowania setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości także poprzez formy artystyczne, Gminny Ośrodek Kultury Gminy Leżajsk, Ośrodek Kultury w Rzuchowie zorganizował konkurs plastyczny, adresowany do dzieci, młodzieży i dorosłych .

23 maja Jury w składzie :
przewodniczący – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej p. Marek Krauz
członkowie:
p. Zofia Paszko – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Piskorowicach
p. Dorota Szary – instruktor k-o GOK w Giedlarowej, p. Krzysztof Pęcak – plastyk GOK w Giedlarowej

dokonało oceny 10 nadesłanych prac wykonanych dowolnymi technikami, zwracając szczególną uwagę na oryginalny pomysł i estetykę wykonania pracy. Prace były zróżnicowane ze względu na wiek uczestników konkursu. W związku z tym jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień równorzędnych kwalifikując prace na główną wystawę, która odbędzie się we wrześniu w Gminnym Ośrodku Kultury Gminy Leżajsk w Giedlarowej .
Do konkursu zgłosiły prace:
Gabrysia Mołyń kl.0
Julia Szewc kl.I
Alicja Mołyń kl.I
Martynka Borkowskiej kl. IV
Bartłomiej Lemiech kl. V
Emilia Hajduczka kl. VII
Emilia Kowalczyk kl. V i Julia Jędrusiejko kl.V
Patryk Capłap kl. II gim
p.Maria Capłap oraz p. Edward Palikij.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy bardzo za uczestnictwo i gratulujemy.