Konkurs plastyczny w Ośrodku Kultury w Dębnie

Dnia 07 listopada 2019 r. w Ośrodku Kultury w Dębnie odbył się konkurs plastyczny ph. „Bezpiecznie pomagam rodzicom w gospodarstwie domowym”. Przed częścią konkursową dzieci z świetlicy z Zespołu Szkół w Dębnie wysłuchały interesującego wykładu i obejrzały prezentacje zawierającą filmiki jak bezpiecznie pomagać rodzicom.

Dzieci z zaangażowaniem udzielały się w dyskusję jakie prace w gospodarstwie są odpowiednie i bezpieczne do ich wieku oraz jakie zagrożenia wynikają z nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa. Odwiedził nas również Pan Policjant, który także pouczył dzieci o bezpiecznym i rozsądnym pomaganiu rodzicom oraz rozdał małe upominki.
To popołudnie upłynęło nam w bardzo miłej atmosferze. Podziękowania dla opiekunów grupy: Pani Haliny Cebula oraz Pani Marty Lazarowicz-Pawul oraz Pana Krzysztofa Tokarza z PT KRUS w Leżajsku.