Konkurs z KRUS i PZDR w Brzózie Królewskiej

13 listopada 2019 r. mieszkańcy Brzózy Królewskiej wraz z KGW wzięli udział w szkoleniu lektorskim „Ubezpieczenia społeczne i majątkowe rolników”, które zostało zorganizowane przez KRUS Leżajsk oraz PZDR oddział Leżajsk.

Spotkanie miało miejsce w Ośrodku Kultury. Podczas szkolenia poruszone zostało również tak istotne zagadnienie jakim jest bezpieczeństwo przy pracy w gospodarstwie. Pan Stanisław Kulec zademonstrował jak prawidłowo zabezpieczyć wałek przekaźnika mocy przed rozpoczęciem pracy. Na zakończenie odbył się konkurs dotyczący omawianych tematów. Oprócz nagród głównych dla zwycięzców konkursu wszyscy uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz inne upominki ufundowane przez KRUS Leżajsk.Kierownikowi KRUS Leżajsk panu Rafałowi Krakowskiemu oraz jego współpracownikowi panu Krzysztofowi Tokarz serdecznie dziękujemy za współpracę. Podziękowania składamy również przedstawicielce PZDR oddział Leżajsk pani Marcie Decowskiej.