Kręci nas bezpieczeństwo – kolejne spotkanie w Maleniskach

W Ośrodku Kultury w Maleniskach 21 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Kręci nas Bezpieczeństwo” spotkanie z Policjantami z Komendy Powiatowej w Leżajsku. Składamy serdeczne podziękowania dla Starszy Sierżant Ewy Nowak -Pelc oraz Aspirant Sztabowy Andrzej Mazurek.
Za przybliżenie dzieciom specyfiki zawodu policjanta, prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa oraz bezinteresowne zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. Nie jesteśmy w stanie towarzyszyć dzieciom na każdym kroku ani przez życie prowadzić za rękę, dzieci muszą się nauczyć pewności siebie jaką daje im znajomość życia. Najwłaściwiej zatem jest nauczyć dbać o własne bezpieczeństwo. Dziecko, które zdaje sobie sprawę z czyhającego na nie niebezpieczeństwa i zna sposoby radzenia z nimi jest najlepiej „uzbrojone”.