KULINARNE DZIEDZICTWO Z MIŁOŚCIĄ OD MAMY DO CÓRKI

Zajęcia ,,KULINARNE DZIEDZICTWO Z MIŁOŚCIĄ OD MAMY DO CÓRKI” odbyły się 23.05.2024r. w Ośrodku Kultury w Wierzawicach, wraz z Klubem Senior + z Brzózy Królewskiej.
Odbyły się one aby celebrować kulinarne tradycje. Kudłaje ziemniaczane nadziane kaszą jaglaną i serem potrawa, która łączy pokolenia , cieszyła ona nasze babcie i prababcie.
Warsztaty były niezwykle inspirujące zarówno młodsi jak i starsi dzielili się swoimi historiami i doświadczeniami kulinarnymi, co stworzyło niesamowitą atmosferę pełną radości i wzajemnego szacunku. Gotowanie razem było nie tylko wspólną nauką, ale także doskonałą zabawą, która łączy pokolenia i buduje silne  więzi międzyludzkie.
Serdeczne podziękowania dla całego Klubu Senior + za obecność przekazane doświadczenia i uroczy prezent wykonany przez seniorów, który odzwierciedla talent i zaangażowanie.
Dziękuję za ten wspaniały gest!