Kulturalny Jarmark na Św. Szymona w Maleniskach

Kulturalny Jarmark na Św. Szymona w Maleniskach odbył się 16 lipca. Choć nawiązywał do Święta patrona Parafii był plenerowym wydarzeniem kulturalno-integracyjnym.
Z wielką radością i serdecznością witaliśmy wszystkich zgromadzonych.
Obecność zaproszonych gości była niezwykle ważna i dodała blasku temu wydarzeniu, a wśród nich byli:
-Ks. Adrian Brudniak
-Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko
-Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Karol Ożóg
-Dyrektor GOPS w Leżajsku pani Ewa Kania
-sierż. szt. dzielnicowa Ewa Nowak Pelc
-Radni Rady Gminy pan Adam Hozer i pan Zdzisław Szczęch
-Sołtys wsi Maleniska pan Stanisław Leśko
Oraz goście specjalni:
-pan Robert Jordan i pan Stanisław Wyskiel
Nasz Jarmark pozwolił publiczności zanurzyć się w różnych formach wyrazu artystycznego wystąpili:
-Zespół Śpiewaczy z Wierzawic
-Zespół Pieśni i Tańca Zagrodzianie
-Zespół Maraton Boogie z Giedlarowej
Wystąpili zdolni młodzi wokaliści:
-Maks Sinkowski
-Iwona Lis
-Adrian Stodolak.
To były niezapomniane występy artystyczne, które wypełniły serca wszystkich obecnych muzyką i emocjami. Nasza impreza nie mogła być lepiej poprowadzona jak tylko przez panią wicedyrektor Magdalenę Niemczyk, której serdecznie dziękujemy. Gry i zabawy poprowadziła firma „Animowani” właścicielka pani Ania Golik pełna energii angażowała dzieci i dorosłych w interaktywnych formach aktywności, tworząc pozytywną atmosferę, dając dużo radości i zabawy. Nadmuchiwane zjeżdżalnie zostały zasponsorowane przez Zielone Fermy – Jelna oraz UKS Barka Maleniska – sprawiły one dzieciom ogrom frajdy, radości i zabawy. Muzyka to odwieczny towarzysz dobrej zabawy i oto zadbał do późnych godzin nocnych DJ Antoni Szkodziński. Wyrazy wdzięczności kierujemy wszystkim sponsorom, którzy włączyli się w organizację Kulturalnego Jarmarku na Św. Szymona. Dziękujemy za trud, serce i zaangażowanie wszystkim, którzy brali czynny udział w przygotowaniach. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe występy zespołom i wokalistom wasza energia, talent i zaangażowanie stworzyło niezapomnianą atmosferę sprawiło, że to wydarzenie było prawdziwą ucztą dla zmysłów.