Kwietniowe Harce Teatralne w Giedlarowej

Bajki o przyjaźni, o dobru, o czystości i o pokoju – to wszystko można było zobaczyć na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej na dorocznych Kwietniowych Harcach Teatralnych. Swoje talenty aktorskie i wokalne zaprezentowała m.in. grupa przedszkolna z Giedlarowej przygotowana przez panią Iwonę Rup oraz panią Annę Płoszaj. Teatrzyk „Bajkowa Kraina” z  OK w Chałupkach Dębniańskich zaprezentował klasyczną bajkę o Szewczyku Dratewce przygotowaną przez panią Krystynę Wanat. Natomiast pouczającą bajkę o kruku zaprezentował Dziecięcy Teatrzyk Lalki i Aktora „Tere Fere” z Biedaczowa przygotowywany pod czujnym okiem Agnieszki Niemiec. Grupa Teatralna „Przyjaciele” z OK w Starym Mieście przedstawiła humorystyczną bajkę o Królewnie Śmieszce; grupę przygotowały panie Czesława Kostek i Mariola Bosak.
Przegląd teatrzyków dziecięcych poprowadziła Magdalena Niemczyk. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które zaprezentowały się na Kwietniowych Harcach Teatralnych!