Kwietniowe Harce Teatralne za nami!

Bajka o Kopciuszku, Tadku niejadku oraz piękne Tańce – to wszystko można było zobaczyć na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej na corocznych Kwietniowych Harcach Teatralnych. Swoje talenty taneczne zaprezentowała grupa przedszkolna z Giedlarowej przygotowana przez Iwonę Rup oraz Karolinę Piekło. Przedszkolaki z Brzózy Królewskiej przedstawiły klasyczną bajkę o Kopciuszku, która została przygotowana przez Bożenę Szczęch oraz Bożenę Cisek. Natomiast pouczającą bajkę o Tadku Niejadku zaprezentował Dziecięcy Teatrzyk Lalki i Aktora „Tere Fere” z Biedaczowa przygotowywany pod czujnym okiem Agnieszki Niemiec i Małgorzaty Świąder.
Przegląd teatrzyków dziecięcych poprowadziła Magdalena Niemczyk. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które zaprezentowały się na Kwietniowych Harcach Teatralnych!