Kwietniowe Harce Teatralne za nami!

W dniu 25 kwietnia 2019 r. GOK w Giedlarowej po raz dwudziesty siódmy zorganizował Powiatowy Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pn: „Kwietniowe Harce Teatralne”. Na kilka godzin dziecięca publiczność przeniosła się w krainę baśni, by móc obejrzeć interpretacje 6 inscenizacji w wykonaniu teatrzyków: z Biedaczowa, Brzózy Królewskiej, Giedlarowej, Piskorowic, Wierzawic i Chałupek Dębniańskich.

Na podsumowanie aktorskich zmagań wszyscy uczestnicy zostali ugoszczeni przez organizatorów drobnym poczęstunkiem, a każda grupa otrzymała z rąk dyrektora GOK Marka Krauza podziękowanie w postaci dyplomu i drobnych upominków. Występom uważnie przyglądał się aktor, reżyser i wykładowca wielu uczelni teatralnych Marcin Ehrlich oraz Dyrektor GOK Gminy Leżajsk, którzy podsumowali pracę zarówno aktorów jak i ich opiekunów – przekazali swoje uwagi, ale też słowa uznania za ogrom pracy. Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz ich opiekunom wysokiego poziomu prezentowanych inscenizacji i zapraszamy do nas znowu za rok.