W niedzielę 31.05.2026r. na placu za Ośrodkiem Kultury odbyła się tradycyjna Majówka” przed kapliczką , w której licznie wzięli udział mieszkańcy. Nabożeństwo poprowadził Ks. Proboszcz Kazimierz Rojek. Po Majówce odbył się krótki koncert pieśni Maryjnych, w którym wystąpili: Schola Parafialna, Zespół Śpiewaczy „Olszynka” oraz Szymon Jagustyn.
Obsługę techniczną przygotował Ośrodek Kultury w Biedaczowie.