Międzywojewódzkie warsztaty w Brzózie Królewskiej

Koło Gospodyń Wiejskich w Brzózie Królewskiej przy współpracy z Ośrodkiem Kultury było organizatorem warsztatów kulinarnych i rękodzielniczych, które odbyły się 30 marca 2022 r. Delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Łopiennik Górny, Gminy Zamość Stary z woj. lubelskiego oraz z Chałupek Dębniańskich mogły podzielić się swoimi umiejętnościami kulinarnymi oraz wymienić się przepisami. Wspólne gotowanie było doskonałą integracją. Każdy mógł też skorzystać z warsztatów robienia kwiatów z krepiny prowadzonych przez mistrzynię w tym zakresie panią Krystynę Wanat animatora Ośrodka Kultury w Chałupkach Dębniańskich. Kołom z woj. lubelskiego towarzyszył Dyrektor GOK w Łopienniku Górnym pan Dariusz Zawada oraz Dyrektor GOK w Zamościu Starym pani Magdalena Sienkiewicz-Karwacka. Spotkanie swoją obecnością zaszczycił Dyrektor GOK Gminy Leżajsk pan Marek Krauz oraz Kierownik Artystyczny GOK pani Magdalena Niemczyk. Dziękujemy gościom za przybycie, uczestnikom za wspólną pracę, a pani Krystynie Wanat za wspaniałe prowadzenie warsztatów z rękodzieła.