Mikołajkowe dekorowanie pierniczków w Piskorowicach

Mikołajki to doskonały czas, aby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój. Z tą myślą między innymi odbyły się mikołajkowe warsztaty, zorganizowane w Ośrodku Kultury w Piskorowicach. W warsztatach udział wzięli uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej. W czasie warsztatów dzieci rozwijały swoją sprawność manualną poprzez dekorowanie pierniczków lukrem, czekoladą oraz kolorowymi posypkami. Stworzone pierniczki zostały zapakowane i dzieci zabrały je do domu, aby ozdobić nimi stół, choinkę, albo dać komuś w prezencie – każdy pomysł jest dobry. Nie zabrakło oczywiście wizyty świętego Mikołaja, który dotarł na miejsce z upominkami oraz dyplomami „Małego Cukiernika”, co wprawiło wszystkich w bardzo miły nastrój.