MUZYKA MIŁOŚCI W HOŁDZIE WSZYSTKIM MATKOM w Wierzawicach

Na scenie Ośrodka Kultury w Wierzawicach 28 maja 2024 r. odbył się wyjątkowy koncert ,,MUZYKA MIŁOŚCI W HOŁDZIE WSZYSTKIM MATKOM”.
Wystąpili wspaniali artyści, ich przeogromny talent, niezwykła wrażliwość artystyczna przeniosła wszystkich słuchaczy w świat pełen emocji i refleksji.
Każda nuta każde słowo i gest płynący prosto z serca tworzył niezapomnianą atmosferę.
Prowadząca koncert W-ce dyrektorka Magdalena Niemczyk z niezwykłym wdziękiem i z głębokim zrozumieniem docierała słowem do każdego zakamarka serc słuchaczy.
Jej ciepłe słowa uwrażliwiały i przypominały o nieocenionej roli Matki w naszym życiu.

Chcemy z całego serca podziękować wszystkim artystom za ten niezwykły występ.Wasz talent, pasja i wrażliwość artystyczna poruszyły nasze serca i sprawiały, że ten wieczór był naprawdę magiczny.Wasz występ był prawdziwą ucztą dla zmysłów i duszy.
Wystąpili:
– Magdalena Niemczyk
– Katarzyna Kasperek
– Iwona Lis
– Monika Szpunar
– Mariola Bosak
– Adrian Stodolak
-Marcin Tabin
Zespół CANTILENAE
Życzymy wszystkim sukcesów w przyszłości, niech wasza droga artystyczna będzie pełna sukcesów i radości.

Chcemy serdecznie podziękować wspaniałej publiczności za przybycie i wspólne przeżywanie tego wyjątkowego wieczoru.