Niedziela Palmowa w Chałupkach Dębniańskich

Niedziela Palmowa w Chalupkach Dębniańskich. Dbając o tradycję związaną ze Świętami Wielkiej Nocy w Niedzielę Palmową poprzedzającą Zmartwychwstanie Chrystusa do parafialnego kościoła została zaniesiona duża palma wykonana przez członkinie KGW.

W uroczystej Mszy Św. uczestniczyło również kilkoro dzieci ubranych w stroje ludowe z palemkami zrobionymi na warsztatach wielkanocnych w miejscowym Domu Kultury. Podkreślamy, że jest to nasza tradycja, której nie chcemy zaniedbać przekazując młodemu pokoleniu wartości religijne przekazywane z dziada pradziada. Rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie. Wszystkim zaangażowanym życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i WESOŁEGO ALLELUJA od Zmartwychwstałego Jezusa.