Noc Świętojańska i Dzień Taty w Piskorowicach

Niepogoda nam nie straszna! Nasza noc świętojańska organizowana przez Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Piskorowicach wypadła znakomicie dzięki zaangażowaniu i współpracy ze wspaniałymi ludźmi! Było ognisko, był grill, wianki, zawody z okazji Dnia Taty i legenda o kwiecie paproci. Z tego miejsca chcę serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym nasza impreza się udała, przede wszystkim osobom, które mimo deszczu do nas dołączyły i bawiły się z nami przednio! Panu Sołtysowi Aleksandrowi oraz Panu Radnemu Tadeuszowi za wkład w organizację imprezy. Dla Koła Gospodyń Wiejskich z Piskorowic i Pani Marii z Biblioteki w Piskorowicach za przepyszne Dania i serce włożone w organizacje naszego przedsięwzięcia. Dziękuje również Pani Ani z ośrodka Kultury w Piskorowicach za dbanie o porządek, Pani Dorocie z ośrodka kultury w Rzuchowie za organizacje prowiantu i wsparcie mentalne dla mnie oraz Pani Renacie z ośrodka w Maleniskach za piękne wianki i super zabawy dla dzieci! No i oczywiście „last but not least” dziękujemy Pani Magdalenie Niemczyk, wicedyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej za prowadzenie naszej imprezy!