Noworoczny Koncert Taneczny w Brzózie Królewskiej

8 lutego 2020 r. już po raz kolejny odbył się Noworoczny Koncert Taneczny zorganizowany przez Zespół Szkół w Brzózie Królewskiej przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Leżajsk i Ośrodka Kultury w Brzózie Król. Podczas przeglądu zaprezentowały się grupy taneczne ćwiczące przy miejscowej szkole.

Wystąpiły również trzy zespoły działające przy Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej i pod patronatem GOK: Młodzieżowy Zespół Tańca Ludowego Zagrodzianie, Mażoretki oraz debiutujący w tym dniu Zespół Pieśni i Tańca Zagrodzianie. Obydwie grupy ludowe mogły pięknie prezentować się w regionalnych strojach rzeszowskich dzięki Stowarzyszeniu „Zrzeszenie Pasjonatów Kultury Gminy Leżajsk”, które aplikowało o środki na ten cel.