OK Maleniska przy organizacji Jubileuszu Klubu Seniora w Brzózie Królewskiej

Ośrodek Kultury w Maleniskach dnia 6-7 luty brał czynny udział w zorganizowaniu uroczystości na 2-gie Urodziny Klubu Senior+ oraz uroczyste poświęcenie siedziby Klubu i Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Brzóza Królewska. Na urodzinowe spotkanie przybyli zaproszeni dostojni goście oraz sympatycy Klubu Senior+. Ten Klub to wspaniałe miejsce spotkań osób w dojrzałym wieku gdzie seniorzy nabywają nowe umiejętności.To również powrót do życia społecznego czy odnalezienie nowego sensu życia. Słowa uznania kieruję dla kierownika Klubu pani Heleny Karaś za wysoce kompetentne działanie na rzecz Klubu Senior+. Klubowi życzę dalszych lat funkcjonowania z najlepszą opiekunką jaką jest pani Lucyna Turczyn. Drodzy seniorzy pokazujcie nadal, że mając 60+ można mieć młode serce i nie bać się wyzwań.