Ostatni dzień ferii w Maleniskach

Ostatni dzień zajęć na feriach w Ośrodku Kultury w Maleniskach był pełen, radości, kreatywności i entuzjazmu. Dzieci wykonały piękne lampiony ze słoiczka, były to świetne zajęcia, które pozwoliły wykorzystać kreatywność i stworzyć coś pięknego z prostych materiałów. Czekając na wyschnięcie farby na słoiczkach, dzieci miały okazję wspólnie stworzyć duży plakat, który miał być wspomnieniem i wyrażeniem emocji związanych z czasem spędzonym na feriach. Na zakończenie zajęć wszyscy otrzymali symboliczne upominki. Czas mija szybko, a ferie jak każda dobra rzecz niestety również dobiegła końca. Chciałabym podziękować każdemu z Was za udział w zajęciach, które upłynęły nam w miłej atmosferze, kreatywności i współpracy.