Parafialne spotkanie opłatkowe w Giedlarowej

Tradycją już się stało, by w Giedlarowej w czasie świątecznym, tuż po Nowym Roku każdy z mieszkańców Parafii p.w. św. Michała Archanioła mógł się podzielić opłatkiem z sąsiadami, przyjaciółmi i nawet z nieznajomymi.
Dlatego chętni parafianie, zaproszeni przez księży: proboszcza księdza Jana Balickiego i wikariusza księdza Tomasza Ruszela 14 stycznia 2018 r. przybyli do Ośrodka Kultury w Giedlarowej, by wziąć udział w tej pięknej ceremonii.

Swoją obecnością zaszczycili również: Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko, Radny Powiatowy – Sołtys Giedlarowej pan Zdzisław Duszyński, Radna Rady Gminy Leżajsk pani Zofia Dąbek, Dyrektor Zespołu Szkół pani Lidia Stępniowska, Wicedyrektorki Zespołu Szkół w Giedlarowej pani Wiesława Krauz i pani Marta Panek, nauczyciele, przedstawiciele miejscowych organizacji kościelnych i społecznych. Wspólne świętowanie rozpoczęły Jasełka w wykonane przez uczniów klas drugich Szkoły Podstawowej, a przygotowane przez panie Lidię Jakucką i Beatę Czop. Następnie, po modlitwie i podzieleniu się opłatkiem wszyscy mogli nieco się posilić. Na zakończenie uczestnicy Spotkania wspólnie kolędowali piękne polskie kolędy i pastorałki.