Patriotyczne śpiewanie z Ośrodkiem Kultury w Rzuchowie i Piskorowicach

10 listopada w godzinach wieczornych w Ośrodku Kultury odbyło się „Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych”. Prezentacja multimedialna z tekstami utworów patriotycznych oraz pieśni wykonane przez solistów: Gabrysię Szczekot, Olę Kucło, Julię Okruch, Maję Okruch, Karolinkę Tkaczyk, Madzię Kubat, zespół Koła Gospodyń Wiejskich z Piskorowic i zespół Talia działający przy Ośrodku Kultury w Piskorowicach poprzedzone były krótkim komentarzem, dotyczącym autorstwa i okoliczności jej powstania. Zebrani na sali goście mogli nie tylko podziwiać rozśpiewanych artystów ale także włączyć się do wspólnego śpiewania. Wspólnym śpiewaniem  pieśni patriotycznych została uczczona 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.