Piknik „Na jagody” w Biedaczowie

27.06.2021r. Na placu przy Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbył się piknik „Na jagody” – powitanie wakacji. Imprezę zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich w Biedaczowie we współpracy z Ośrodkiem Kultury.

Dla uczestników przygotowano plac zabaw dla dzieci zasponsorowany przez KGW, można było skorzystać z bogatej oferty cateringowej. Dzieci licznie gromadziły się wokół kącika przygotowanego przez Bibliotekę i OK. Można było brać udział w konkursach i zamówić sobie dmuchane zwierzaki, które wykonywano na poczekaniu.
Na imprezie został również rozstrzygnięty konkurs „Łączka kwietna „, osoby, które prawidłowo odgadły zaprezentowane rośliny z łączki, otrzymały nagrody ufundowane przez KGW. W części artystycznej zaprezentowali się goście – Zespół „Wierzawianie” z Wierzawic.