Piknik „Na Jagody” w Biedaczowie

26.06.2022 r. na placu przy Ośrodku Kultury w Biedaczowie odbył się Piknik „Na jagody” zorganizowany przez KGW w Biedaczowie we współpracy z Ośrodkiem Kultury. Impreza została zorganizowana w ramach realizacji programu „Natura od kuchni” promującego lasy polskie. Dlatego też gościem specjalnym imprezy był leśniczy, który  wygłosił prelekcję na temat  znaczenia lasów w gospodarce Polski,a  także  udzielił informacji jak zachowywać się w lesie podczas  wakacji.Przedstawiciel Lasów Państwowych zaprezentował również zebranym ciekawą kolekcję tropów zwierząt i zabawę z dzikiem. Biblioteka Publiczna w Biedaczowie również przygotowała swoje atrakcje na stoisku z bajkami – dzieci bawiły się  także  w robienie kolorowych baniek.
W części artystycznej wystąpił Zespól śpiewaczy „Olszynka”,Kapela ludowa z Biedaczowa oraz Dziecięcy Teatrzyk z Ośrodka Kultury w Biedaczowie, który zaprezentował bajkę „Dziupla”.