Piknik Rodzinny w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 16 czerwca 2019 r. Stowarzyszenie Wsi Chałupki Dębniańskie i Grodzisko Nowe we współpracy ze Szkołą Podstawową w Chałupkach Dębniańskich, GOK z/s w Giedlarowej, OK w Chałupkach Dębniańskich i przy ogromnym zaangażowaniu Sołtysa Sołectwa Chałupki Dębniańskie zorganizowało dla dzieci wspaniałą imprezę, a mianowicie: Piknik pod hasłem – ,,Zdrowe i Bezpieczne Wakacje”.

Harmonogram powyższej imprezy przedstawiał się następująco:
Godz: 14.30- poświęcenie placu zabaw i siłowni plenerowej przez Ks. Marcina Klina i oficjalne otwarcie z przecięciem wstęgi przez Wicewójta Gminy Leżajsk pana Bolesława Pawlusa, Radnego a zarazem Prezesa Stowarzyszenia Dominika Ogryzka i kilku przedstawicieli wybranych spośród dzieci. O godz. 14.45 odbył się przejazd byle-czym na plac przy Ośrodku Kultury.
Wybrana komisja oceniła i nagrodziła wkład pracy własnej, zaangażowanie i pomysłowość pojazdu.
O godz. 15.00 rozpoczęła się część artystyczna – występy dzieci ze Szkoły Podstawowej.
O godz. 16.00 – występ zespołu „Skrzaty” – mistrzyń Polski Mażoretek z 2019r., a następnie koncert zespołu śpiewaczego ,,Chałupczanie” i prezentacja miejscowych zabytkowych motocykli oraz quadów. W następnej kolejności odbyły się wykłady i prezentacje PSP oraz policji – temat bezpieczeństwo – kiedy, gdzie i jak trzeba się zachowywać.

Następnie dzieci miały zabawy i konkursy z wodzirejem.
Organizatorzy bardzo zadbali, by piknik był atrakcyjny i długo pozostał w pamięci uczestników, a zwłaszcza dzieci.

Zadbano o to by wszystkie atrakcje (zjeżdżalnie, bangi, fotobudka, domek z piłeczkami, itp.) były darmowe.
Uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku w postaci grillowanych kiełbasek, lodów i słodyczy. Organizatorów ucieszyła liczna frekwencja i przy sprzyjającej pogodzie możemy śmiało powiedzieć, że impreza była przednia. Wielkie słowa podziękowania za otwarte serca, wsparcie finansowe jak również rzeczowe kierujemy do naszych sponsorów. To dzięki Wam ranga zorganizowanej przez stowarzyszenie imprezy była na tak wysokim poziomie.
Za poprowadzenie powyższej imprezy gorące podziękowania składamy na ręce pani Magdaleny Niemczyk.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i ślemy gorące pozdrowienia. Zapraszamy za rok.