Piknik Rodzinny w Dębnie

Dnia 9 czerwca 2019r w Dębnie zgodnie z wieloletnią tradycją , odbył się już 14 Piknik Rodzinny. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dębno, Zespół Szkół w Dębnie, Gminny Ośrodek Kultury zapewnił scenę. Ośrodek Kultury w Dębnie też włączył się w przygotowanie w porozumieniu z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Leżajsku zorganizował konkurs dla dzieci z cennymi nagrodami, za co sponsorowi serdecznie dziękujemy, a KGW przygotowało obiad dla zespołów tanecznych z Ukrainy.

Impreza miała miejsce na boisku przy Zespole Szkół. Przybyłym rodzinom na piknik czas umiliły piękne występy zespołów artystycznych z Ukrainy, a swoje umiejętności wokalne zaprezentowały solistki z miejscowej szkoły.
Odbył się też pokaz jazdy na rolach, oraz wiele konkursów z nagrodami. Najwięcej radości miały dzieciaki, które oprócz konkursów sprawnościowych czekały na nich zjeżdżalnie, wodne kule, przejażdżki konne i na kładach, a po tych zmaganiach można było się schłodzić, a zapewnili to miejscowi strażacy.
Była to bardzo udana impreza dla mieszkańców, oraz przybyłych rodzin, którzy w tym dniu przybyli do Dębna.