Piknik Rodzinny ZS w Brzózie Królewskiej

W dniu 26 maja 2019 r. w Brzózie Królewskiej odbył się Piknik Rodzinny, którego głównym organizatorem był miejscowy Zespół Szkół. Partnerem tego wydarzenia był również Ośrodek Kultury, który zapewnił scenę, nagłośnienie oraz udostępnił swoje pomieszczenia na potrzeby organizacyjne.

Tuż obok szkolnych zespołów i zespołu z Ukrainy na scenie zaprezentowały się Mażoretki oraz młodzieżowa grupa taneczna Zagrodzianie – zespoły działające przy szkole, ale też i pod patronatem Ośrodka Kultury. Dzieci mogły skorzystać z bezpłatnego placu zabaw, fotobudki oraz wielu innych atrakcji. Swoje umiejętności sprawnościowe pokazała miejscowa OSP oraz Szkółka Pożarnicza. Dobrą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewnili wodzireje, dodatkowo całość dopełniały pieczone kiełbaski i słodkie smakołyki przygotowane przez rodziców. Miłym zakończeniem tego niedzielnego popołudnia był występ kapeli Brzózanie.