Piknik Rodzinny ZS w Brzózie Królewskiej

W dniu 10 czerwca 2018 r. już po raz piąty odbył się Piknik Rodzinny w Brzózie Królewskiej. Głównym organizatorem tego święta był Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko oraz Dyrektor Zespołu Szkół pan Marian Grabarz wraz z nauczycielami i społecznością szkolną.

Partnerem we współorganizacji był Gminny Ośrodek Kultury z Dyrektorem panem Markiem Krauzem na czele oraz Ośrodek Kultury w Brzózie Królewskiej. Po uroczystym otwarciu imprezy przed publicznością zaprezentowały się przedszkolaki oraz starsi uczniowie. Po występach przyszedł czas na gry, zabawy i konkursy, w których brały udział nie tylko dzieci, ale i rodzice. Można było również skorzystać z licznych zjeżdżalni, trampolin i wielu innych atrakcji przygotowanych dla uczestników pikniku. Imprezę uatrakcyjniły pokazy jednostki Straży Pożarnej z Leżajska, zaś nad bezpieczeństwem czuwała miejscowa OSP. Słoneczna pogoda, dobry humor uczestników oraz słodkie ciasto przygotowane przez rodziców również przyczyniły się do udanego świętowania.