Piknik „Spotkajmy się razem” w Biedaczowie

12.07.2020r. Ośrodek Kultury i Biblioteka w Biedaczowie piknik”Spotkajmy się razem”. Z powodu epidemii nie odbędą się coroczne, tradycyjne imprezy masowe. W zamian za to zaproponowaliśmy małą imprezę dla naszych mieszkańców. Zgodnie z zaleceniami przygotowaliśmy płyny do dezynfekcji dłoni i umożliwiliśmy uczestnikom mycie rąk w budynku Ośrodka Kultury.

Pomimo skromnej propozycji mieszkańcy licznie przybyli na imprezę – zwłaszcza dużo było rodzin z dziećmi. GOK zasponsorował bezpłatne wejście na plac zabaw dla dzieci, Biblioteka przygotowała konkursy dla dzieci i dorosłych. W części artystycznej wystąpił zespół Śpiewaczy „Olszynka” oraz „Maraton Boogie” z Giedlarowej. Przy dobrej muzyce i obfitym bufecie wszyscy bawiliśmy się do zmierzchu.