Piknik z okazji Dnia Dziecka w Maleniskach

Dla każdego dziecka jednym z milszych i bardzo oczekiwanych dni jest – Dzień Dziecka. W Ośrodku Kultury w Maleniskach 31 maja z tej wyjątkowej okazji odbył się Piknik w ramach Dni Gminy Leżajsk. Uroczystość rozpoczęła się od występu grupy teatralnej „Bajkolandia” w przedstawieniu pt. „Rzepka”. Młodzi artyści zostali przygotowani przez Panią Krystynę Wanat – animatora Ośrodka Kultury z Chałupek Dębniańskich.

Po części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na piknik. Nie zabrakło kiełbasek z ogniska, smacznego ciasta i ciasteczek. Dla dzieci zostały przygotowane atrakcje m.in.: zabawy animacyjne prowadzone przez Panią Katarzynę Buszta – animatora Ośrodka Kultury w Giedlarowej – oraz malowanie buzi. Zakończeniem wspólnej zabawy był pokaz baniek mydlanych. Każde Dziecko otrzymało drobny upominek. Dziękujemy za wsparcie: Uczniowski Klub Sportowy „Barka” oraz Sklep „Adam Cebula”. Ośrodek Kultury pragnie podziękować za wspólną zabawę oraz wszystkim zaangażowanym w to wydarzenie, a w szczególności rodzicom.