„Galopem po przygodę ” pod tym hasłem została zorganizowana kolejna wycieczka do stadniny koni.
Zanim jednak wyruszyliśmy, dzieci odpowiednio przygotowały się do spotkania z końmi. Obejrzały film edukacyjny z którego dowiedziały się, jak należy zachowywać się w obecności koni, czym żywią się konie oraz poznały różne ciekawostki na ich temat. Została przeczytana im przeczytana bajka o koniach przez pracownika Biblioteka Chałupki Dębniańskie.
Następnie wybraliśmy się na spacer w pobliżu stadniny, aby dzieci mogły w praktyce wykorzystać zdobyta wiedzę i obserwować konie z bliska.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas 🙂