10 listopada 2025 r. tuż przed Narodowym Świętem Odzyskania niepodległości pracownicy Ośrodka Kultury ponownie zadbali o porządek przy pomnikach poświęconych lokalnym bohaterom. Uprzątnięte zostały wypalone znicze, opadłe liście. Naprawiony został też maszt, na którym zawiśnie biało- czerwona flaga.