Przedszkolaki z Brzózy Królewskiej świętują 11 listopada

08 listopada 2022 r. w Ośrodku Kultury w Brzózie Królewskiej odbyły się zajęcia dla dzieci z zerówki z miejscowego Zespołu Szkół. Ze względu na zbliżające się Święto Odzyskania Niepodległości uczestnicy spotkania obejrzeli bajkę edukacyjną o tematyce patriotycznej, a po niej odgadywali nawiązujące do niej zagadki. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i spostrzegawczością. Z łatwością wymieniały symbole narodowe i rozpoznawały kontury swojego kraju. Uczestnicy warsztatów patriotycznych wykonali również godło, a na zakończenie spotkania został wspólnie odśpiewany hymn. Każdy przedszkolak w podziękowaniu za uczestnictwo w zajęciach patriotycznych otrzymał słodycze oraz małą flagę wykonaną przez pracowników Ośrodka Kultury. Jeszcze raz dziękujemy dzieciom za obecność, a Dyrektorowi Zespołu Szkół i paniom Przedszkolankom za współpracę. Z niecierpliwością czekamy na kolejną grupę jutro.