Rekordowa zbiórka w czasie Koncertu Charytatywnego w Giedlarowej

Podczas niedzielnego Koncertu Charytatywnego oraz zbiórki, licytacji i kiermaszu na rzecz Wiktorii Niemczyk z Giedlarowej chorej na mukowiscydozę zorganizowanych przez GOK Gminy Leżajsk udało się zebrać i przekazać rodzicom dziewczynki rekordową kwotę 33 831,56 zł! Ponadto Zarząd i Pracownicy Spółki Stare Miasto-Park wsparli dziewczynkę kwotą 2 tys. złotych, a Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko i Dyrektor GOPS pani Ewa Kania przekazali bon rehabilitacyjny na kwotę 2 tys. zł.

W czasie koncertu licznie zgromadzona widownia mogła nie tylko wesprzeć Wiktorię, ale także obejrzeć wspaniały spektakl muzyczny „Nasza jest noc” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Broadway działającego przy GOK. Przekazania tej imponującej kwoty dokonali w dniu 18 grudnia 2018 roku Wójt Gminy Leżajsk pan Krzysztof Sobejko i Dyrektor GOK pan Marek Krauz otrzymując piękne podziękowania od Wiktorii i jej rodziców. Wszystkim, którzy wsparli tę piękną inicjatywę, w szczególności: 1. Wójt Gminy Leżajsk Krzysztof Sobejko 2. Ireneusz Lubaczewski, Bob i Robert Jordanowie, delegacja kongresmenów z USA biorących udział w Kongresie 590 3. Dyrektor GOPS Ewa Kania 4. Sołtys Giedlarowej Zdzisław Duszyński 5. Marek Kuźmicz z synami 6. Tadeusz Wrześniak właściciel huty szkła „WRZEŚNIAK GLASSWORKS” 7. Grzegorz Różycki Zakład Stolarski 8. Krzysztof Pęcak 9. Zarząd i Pracownicy Spółki Stare Miasto-Park 10. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne ZS w Giedlarowej 11. Magdalena i Wiesław Dąbkowie Szkółka Roślin Ozdobnych w Giedlarowej 12. COOPEXIM o/LEŻAJSK 13. OSP Giedlarowa 14. Koła Gospodyń Wiejskich z Wierzawic, Giedlarowej i Malenisk 15. Monika Ćwikła Zakład Fryzjerski w Wierzawicach 16. Uczniowie Zespołu Szkół w Wierzawicach 17. Uczniowie z klasy 3a wraz z rodzicami i wychowawcą Panią Lidią Jakucką ze Szkoły Podstawowej w Giedlarowej oraz Panie ze świetlicy Iwona i Agnieszka 18. Ksiądz Wikary z Wierzawic 19. Firma ApexPlus 20. Pani Wychowawczyni Wiktorii – Stanisława Maluszczak i Ewelina Powroźnik 21. Bożena Szczepanik 22. Katarzyna Burek 23. Ewa Kupras 24. Mariola bosak 25. Justyna Dziob 26. Małgorzata Czapla 27. Karolina Śliwa 28. Agnieszka Dudek 29. Renata Rydzik 30. Anna Gorzelnik 31. Marta Heliniak 32. Agnieszka Szeliga 33. Pani Anna Zybura 34. Magdalena Leszczak 35. Barbara Siuzdak 36. Monika Stochniał 37. Zofia Kuras – Kwiaciarnia „Nacudia” 38. Agnieszka Dudek 39. Sabina Murdzia 40. Katarzyna Czapla i wielu innym anonimowym Darczyńcom GORĄCO W IMIENIU WŁASNYM I WIKTORII DZIĘKUJEMY!