Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój ulubiony bohater”

Konkurs plastyczny rozstrzygnięto pod koniec roku 2019 r. jednak ze względu na święta i ferie rozdanie nagród zostało przełożone w czasie. Jednak dzieci doczekały się rozdania nagród które odbyło się 12 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej w Piskorowicach. Konkurs był zorganizowany przez Bibliotekę Szkolną, Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Piskorowicach.

W jury byli dyrektor Szkoły – Dariusz Miś, Instruktor Ośrodka Kultury – Tomasz Kwieciński, Bibliotekarka – Maria Wilman. Do konkursu wpłynęło 30 prac w trzech przedziałach wiekowych: klasy 1-2, klasy 3-4 i klasy 5-6. W konkursie ogłoszono cztery pierwsze miejsca, cztery drugie miejsca i trzy trzecie miejsca, ponadto było 19 wyróżnień, nikt nie został bez nagrody. Wystawę prac uczniów można podziwiać do końca miesiąca w Ośrodku Kultury w Piskorowicach.