Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 13.05.2024r. w Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego z okazji „Dnia Ziemi” pod hasłem: ” Ziemia żywi – leczy – ubiera” zorganizowanego przez Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną Chałupkach Dębniańskich. W konkursie wzięło udział 27 uczestników. Jury wybrało najlepsze prace w dwóch kategoriach wiekowych.
Kategoria 1- kl.I – IV
Kategoria 2 – kl. V – VIII.
W obu kategoriach wytypowano zwycięzców a pozostali uczestnicy zdobyli wyróżnienie. Wszystkie prace zostały nagrodzone ponieważ każdy z uczestników włożył wiele pracy w jej wykonanie. Nagrody zostały ufundowane przez Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i wszystkim serdecznie gratulujemy.