Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w Chałupkach Dębniańskich

W dniu 21.X.2021r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej. Powyższy konkurs został przygotowany i ogłoszony wspólnie przez GOK i Bibliotekę Publiczną w związku z upamiętnieniem Dnia Papieskiego przypadającego na dzień 16 października. Tytuł konkursu brzmiał „Święty Jan Paweł II przyjaciel dzieci i młodzieży – miłośnik górskich wędrówek i ukochanej ojczyzny”. W ogłoszonym konkursie udział wzięło ośmioro dzieci w przedziale wiekowym od kl.l do kl.VIII. W wszystkie prace są piękne i bardzo starannie wykonane, choć różnią się techniką wykonania. Najważniejsze, że prace, jak widać, zostały samodzielnie wykonane. Za piękne prace dzieci otrzymały nagrody w postaci książek ufundowanych przez Bibliotekę Publiczną oraz figurki Aniołów, cukierki i niespodziankę, którą była słynna „papieska kremówka”. Wszystkim uczestnikom z serca gratulujemy życząc dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w następnych konkursach.