Rozstrzygnięcie konkursu w Chałupkach Dębniańskich

Gdy w Wadowicach żył Lolek mały,
bardzo kremówki mu smakowały.
Lecz duży Karol zasmakował w wierze,
po wielu latach został nam Papieżem.
W dniu 04.XI.2022r. w Ośrodku Kultury w Chałupkach Dębniańskich rozstrzygnięto konkurs papieski.
W związku z cyklicznymi już obchodami ,,DNIA PAPIESKIEGO” Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką w Chałupkach Dębniańskich wspólnie ogłosili w miesiącu październiku 2022r. konkurs plastyczny dla dzieci.
Dziecko biorące udział miało za zadanie przedstawić techniką dowolną postać naszego wielkiego rodaka Świętego Jana Pawła II.
We wspomnianym konkursie udział wzięło siedmioro dzieci, które za swoje prace otrzymały nagrody.
Pierwszą nagrodę za pięknie i bardzo starannie wykonaną pracę otrzymała Zuzia Szczęch uczennica kl. IV. Pozostałe dzieci biorące udział z kl. lV., kl. III i kl. II oraz kl.I otrzymały równorzędne II nagrody.
Wartościowe nagrody w postaci książek, naklejek i notesików ufundowała Biblioteka Publiczna w Chałupkach Dębniańskich.
Dzieci otrzymały również słodkości tzw. papieskie kremówki oraz wafelki ,,Grześki”, zakupione przez Ośrodek Kultury w Chałupkach Dębniańskich. Bardzo dzieciom gratulujemy za podjęte plastyczne wyzwanie i za udział w powyższym konkursie.