Sławomir Uniatowski wystąpił w Giedlarowej

W dniu 27 października br. w sali widowiskowej GOK w Giedlarowej wystąpił Sławomir Uniatowski. Artyście towarzyszył wspaniały pianista Michał Jakubczak. Koncert poprzedziła debata o kulturze, w której udział wzięły środowiska twórcze, osoby związane z GOK poprzez całoroczną pracę przy wspólnych inicjatywach. Wśród panelistów znalazł się pan Karol Ożóg – Radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu MKiDN „Kultura na wyciągnięcie ręki ‑ organizacja 4 debat o kulturze i koncertów promujących artystów polskiej sceny muzycznej”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca”.