„Słońcem malowane ” malujemy na folii spożywczej

” Słońcem malowane” to kolejne zajęcia plastyczne, jakie odbyły się w Ośrodku Kultury w Hucisku. Co prawda warsztaty te miały się odbyć w plenerze, ale pogoda pokrzyżowała nam plany. Jednak nic to! W Ośrodku Kultury było również wesoło, barwnie i kolorowo. Nawet słońce nieśmiało zaglądało zza chmur do nas przez okno, ciekawe naszych dzieł i gdzie to tak radośnie. Malowaliśmy farbami na folii spożywczej kolorowy świat, to co nas otacza. Następnie bawiliśmy się przy pomocy tunelu, maty i chusty animacyjnej. Ależ  było wesoło i przyjemnie!
No i nie poddajemy się! Zaplanowane warsztaty w plenerze odbędą  się w najbliższym czasie, by nasze prace na folii mieniły się w słońcu wszystkimi kolorami tęczy.