Spektakl „Gdzie ci mężczyźni?” w Brzózie Królewskiej

W dniu 20 czerwca 2024 r. Ośrodek Kultury w Brzozie Królewskiej gościł scenę wędrowną Teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa. Ucieszyło nas to, że widzowie skorzystali z okazji i przyszli na tak wyjątkowe spotkanie, a nawet na wspólne poszukiwania odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule spektaklu „Gdzie ci mężczyźni ?” To muzyczne przedstawienie było odpowiedzią na wcześniejszy doskonale znany i lubiany przez widzów koncert „Nie całuj mnie pierwsza” w wykonaniu Mateusza Mikosia, Roberta Żurka i Michała Chołki. Tym razem na scenę wkroczyły trzy panie, które poprzez piosenki postanowiły opowiedzieć o mężczyznach. Usłyszeliśmy największe przeboje polskiej i światowej klasyki piosenki – utwory z repertuaru Danuty Rinn, Maryli Rodowicz, Jaquesa Brela. Dziękujemy aktorom za niezwykłe doznania muzyczne, a gościom i publiczności za przybycie.