Spektakl „Mój Chrystus połamany” w Brzózie Królewskiej

Wielki post to wyjątkowy czas, kiedy bardziej niż zwykle zastanawiamy się nad naszymi relacjami z Bogiem i z ludźmi, nad tym co w życiu ważne i potrzebne. Rozmyślamy o tym jaki jest Jezus, jak kocha człowieka i jak się uniża, aby pomóc tym, którzy Go potrzebują. O tym wszystkim i o poszukiwaniu dobra, prawdy oraz prawdziwej miłości opowiadał spektakl „Mój Chrystus połamany” w wykonaniu Zespołu Teatralnego działającego przy Ośrodku Kultury w Wierzawicach. Grupa na co dzień ćwiczy pod opieką pani Danuty Danak, a w dniu 29 marca 2023 r. gościła na scenie Ośrodka Kultury w Brzózie Królewskiej. W realizacji spektaklu pomogli:
– oświetlenie – pan Marek Krauz Dyrektor GOK
– nagłośnienie – pan Stanisław Osip
– scenografia – pan Krzysztof Pęcak
– pomoc w organizacji – pani Elżbieta Kula
Dziękujemy opiekunowi zespołu pani Danucie Danak oraz artystom za ten niesamowity przekaz. Dziękujemy Dyrektorowi GOK wraz z pracownikami za organizację zaplecza technicznego. Wszystkim gościom i widzom za liczną obecność i gromkie brawa dla artystów. Samym artystom i reżyserowi życzymy sukcesów i nieustającej pasji teatralnej.